23 października 2021

Podlasie 6-11.09 2021 rok.

Mamy już dość siedzenia w domu i wznawiamy nasze wycieczki z Aktywnym Seniorem www.ak-sen.pl Po sierpniowym „Rejsie Konesera” i jednodniowej wycieczce do Bydgoszczy, tym razem wypuściliśmy się na kilka dni na Podlasie. Zawsze chcieliśmy tu wrócić, gdyż w 2015 roku po spędzeniu tygodnia w Hajnówce odwiedziliśmy jedynie położone na południe Białowieżę, Grabarkę, Drohiczyn i Janów Podlaski zahaczając o Terespol. Tym razem sześciodniowa wycieczka oferowała nam zwiedzanie miejsc, których nie znaliśmy.
Wyjątek stanowiła tu Grabarka, którą odwiedziliśmy w drodze do celu. Niestety wprowadzony kilka dni przed wyjazdem stan wyjątkowy zmusił organizatora do zmian w programie, gdyż zakazany został wjazd do Białowieży i Kruszynian. W to miejsce mieliśmy inne atrakcje, a zamiast Kruszynian odwiedziliśmy Bohoniki, inną tatarską wioskę. Zmianie, chyba korzystnej, uległa też sprawa noclegów. Będziemy mieli jedno stałe miejsce zakwaterowania, ale po kolei.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga! Ze względu na dużą ilość komentarzy spamerów każdy nowy komentarz pojawia się dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora. Prosimy nie wpisywać komentarza ponownie.