Kontakt

Aby się ze mną skontaktować proszę skorzystać z formularza w prawej kolumnie strony, lub wysłać do mnie list:


Można również użyć formularza komentarzy znajdującego się poniżej. Komentarze nie są publikowane automatycznie więc można bez obawy podać w treści zwrotny adres email.

3 komentarze:

 1. Witam.Nazywam się Ewa z.d.Kowalkowska.Również czasami próbuje szukać rodIny od strony raty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry nazywam się Wróbel Dariusz mieszkam w małej wiosce nie daleko Kalisk właściwie jest to bardziej osada leśna - Leśna Huta i szukam jakiś informacji na jej temat wiem że przed wojna znajdowało się u nas więcej budynków wiem że jeden z budynków pozostałych był najprawdopodobniej synagogą i że był cmentarz nie daleko nas w lesie ale szukam więcej informacji .
  Jestem też zainteresowany kupnem książki
  „Z dziejów gminy Kaliska oraz wsi do niej należących” gdzie mógłbym ją dostać ?

  Z góry dziękuję
  Dariusz

  OdpowiedzUsuń
 3. WITAM panie Krzysztofie. Jestem pod wrażeniem Pana dokonań na polu badań historii pomorskich miast i wiosek oraz badań genealogii swojej rodziny. Teraz rozumiem Pana zainteresowanie historią Czarnej Wody i p. Klamana. Podziwiam Pana pracowitość, bo wiem ile pracy kosztują takie badania. Ja niestety nie jestem z Pomorza, dlatego wszystko co tutaj poznaję jest dla mnie nowe i ciekawe. Jestem z Pałuk, urodziłam się w Żninie a mieszkałam w Czewujewie, wiosce położonej kilka kilometrów od Biskupina. Dlatego zawsze najdawniejsze osadnictwo bardzo mnie interesuje. Żeby było zabawniej mieszkam w Odrach ( 40 lat) obok cmentarzyska Gotów. Historia lubi się powtarzać. Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę sukcesów wydawniczych. Teresa Grubczak

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Ze względu na dużą ilość komentarzy spamerów każdy nowy komentarz pojawia się dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora. Prosimy nie wpisywać komentarza ponownie.