19 lutego 2015

X Konkurs genealogiczny „Moja Pomorska Rodzina” - nowy patron

www.radiogdansk.pl
Jest mi miło poinformować, że X konkurs genealogiczny „Moja Pomorska Rodzina” ma kolejnego patrona medialnego, którym zostało Radio Gdańsk. Mam nadzieję, że nasze wspólne działania przyczynią się do dalszej popularyzacji Konkursu.
www.dziennikbaltycki.pl
www.gdansk.pl
Prace konkursowe należy składać w Gimnazjum nr 1 w Gdańsku od poniedziałku do piątku w godz. 8-14 (tel/fax 58 341 09 29). Termin składania prac upływa w dniu 10 kwietnia 2015 roku. Szkoły biorące udział w konkursie zostaną powiadomione o terminie oficjalnego ogłoszenia wyników konkursu oraz terminie wręczenia nagród i zorganizowania wystawy najlepszych prac (wstępny termin 29 maja 2015 roku).
Zainteresowanych szczegółami i regulaminem odsyłam do wpisu zamieszczonego na mojej stronie w dniu 5 listopada 2014 r. Wszystkich zainteresowanych informacjami o poprzednich konkursach zapraszam do wcześniejszych wpisów.
Jednocześnie chciałbym przypomnieć, że honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, a patronat prasowy nad konkursem objęła redakcja „Dziennika Bałtyckiego”.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w konkursie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga! Ze względu na dużą ilość komentarzy spamerów każdy nowy komentarz pojawia się dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora. Prosimy nie wpisywać komentarza ponownie.